Czech versionEnglish versionDeutsch version

Facebook.comBooking.com

Slevový portál Kuplon.cz

Zážitky a sportovní vyžití v RELAX HOTELU Ve Dvoře

Hotelový pobyt musí být především zážitkem

Golf

Pouhé 2 km od našeho hotelu naleznete 9ti jamkové golfové hřiště Hořehledy. PilsnerGolf Resort Hořehledy se nachází v nádherné, mírně kopcovité krajině Brdského pohoří. Dohlíží na něj vrch Kokšín. Majestátní výhled do krajiny někoho láká k relaxaci a odpočinku, jiné zase k aktivnímu pohybu. Každý si u nás najde to svoje.

Cyklistika

RELAX HOTEL Ve Dvoře úspěšně prošel certifikací v programu cyklisté vítáni. Poskytujeme speciální služby našim hostům - cyklístům. Máte možnost si například uschovat bezplatně kolo v uzamykatelné místnosti, nabízíme vydatné cyklomenu, v hotelové hale je infotabule s aktuálními informacemi o počasí v regionu a naleznete zde také tipy na výlety v okolí. Mimo jiné vám najdeme vhodné spojení - v letní sezoně tudy jezdí pravidelně CYKLOBUS. Kdo nechce šlapat kopce - může se nechat vyvézt i s kolem na nejvyšší bod a jen se nechat kochat ubíhající krajinou cestou zpět BEZ NAMÁHAVÉHO ŠLAPÁNÍ. Velmi vhodné pro rodiny s malými dětmi.

Softball, baseball

Pro zájemce nabízíme individuální soft/baseballový program s vysvětlením náplně tohoto sportu samozřejmě doplněný praktickou částí, kdy si můžete vyzkoušet dovednosti odpalování, chytání, či házení míče a další dovednosti typické pro tyto pálkovací sorty. Samozřejmě i zde pod odborným dozorem trenéra. I v tomto případě Vám bude zapůjčeno kompletní vybavení pro tento sport.