Czech versionEnglish versionDeutsch version

Facebook.comBooking.com

Slevový portál Kuplon.cz

Zarezervujte si pobyt v RELAX HOTEL Ve Dvoře

Díky naší nové on-line rezervaci máte nyní možnost ušetřit 5%

Délka pobytu

Datum příjezdu: kalendář
Datum odjezdu: kalendář

Výběr pokojů


Jednolůžkový pokoj (Superior) 800 Kč Vybrat tento pokoj
Pokoj1 Pohodlný pokoj pro 1 osobu, s vlastní koupelnou, sprchou a WC. WiFi připojení zdarma a v ceně pokoje je zahrnuta snídaně.
STANDARD (dvojlůžkový) 990 Kč Vybrat tento pokoj
Pokoj2 Pohodlný pokoj pro 2 osoby, s vlastní koupelnou, sprchou a WC. WiFi připojení zdarma a v ceně pokoje je zahrnuta snídaně.
Třílůžkový pokoj 1 590 Kč Vybrat tento pokoj
Pokoj3 Prostorný pokoj pro 3 osoby s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem. Pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou. Z vybavení pokoje zmíníme TV a WiFi připojení, které je zdarma. V ceně pokoje je zahrnuta snídaně.


SUPERIOR 1 400 Kč Vybrat tento pokoj
Pokoj4 Prostorný a pohodlný pokoj pro 2 osoby s manželskou postelí. Pokoj má vlastní koupelnu s vanou. Z vybavení pokoje zmíníme TV a WiFi připojení, které je zdarma. V ceně pokoje je zahrnuta snídaně.DELUXE 1 750 Kč Vybrat tento pokoj
Pokoj5 Prostorný a velmi pohodlný pokoj pro 2 osoby v 1. patře našeho hotelu s manželskou postelí. Z pokoje je rásný výhled na nádvoří hotelu. V prostorné koupelně tohoto typu pokoje naleznete vanu, k dispozici je všem hostům hotelový župan. Z vybavení pokoje zmíníme TV, kuchynský seris (varná konvice, 2 hrnky, cukr, káva a čaj pro 2 osoby) a WiFi připojení, které je zdarma. V ceně pokoje je zahrnuta snídaně.
VIP RELAX 3 500 Kč Vybrat tento pokoj
Pokoj6 Prostorný pokoj a velmi pohodlný v přízemí našeho hotelu pro 2 - 3 osoby s postelí typu Queen (a možností přistýlky). V pokoji je plovoucí podlaha, koupelna s hydromasážní vanou a WC. Dále je v pokoji k dispozici vlastní infrasauna a hotelový župan. Z dalšího vybavení pokoje zmíníme TV, kuchynský seris (varná konvice, 2 hrnky, cukr, káva a čaj pro 2 osoby) a WiFi připojení, které je zdarma. V ceně pokoje je zahrnuta snídaně.


Nyní máte možnost za svůj pobyt ihned zaplatit kartou a ušetřit tak 5% z ceny pobytu!


Gopay