Czech versionEnglish versionDeutsch version

Facebook.comBooking.com

Slevový portál Kuplon.cz

Ubytování v RELAX HOTEL Ve Dvoře

Komfortní ubytování za bezkonkurenční ceny v Plzeňském kraji

Stylový hotel po celkové rekonstrukci nabízí komfortní ubytování ve velmi dobré *** kvalitě za bezkonkurenční ceny. Všechny naše hotelové pokoje typu Standard, Superior, DeLuxe a VIP Relax jsou moderně a vkusně zařízeny. Wi-Fi internetové připojení je zdarma a dostupné v celém hotelu i restauraci. RELAX HOTEL Ve Dvoře s příjemnou rodinnou atmosférou si zamiluje opravdu každý.

Pokoj typu STANDARD

Pokoj typu STANDARD Pohodlný pokoj pro 2 osoby, s vlastní koupelnou, sprchou a WC. WiFi připojení zdarma a v ceně pokoje je zahrnuta snídaně.

Všechny standardní pokoje jsou bez televize, TV je umístněna na pokoj pouze na přání hosta (za poplatek 100 Kč).

Třílůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj

Prostorný pokoj pro 3 osoby s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem. Pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou. Z vybavení pokoje zmíníme TV a WiFi připojení, které je zdarma. V ceně pokoje je zahrnuta snídaně.

Pokoj typu SUPERIOR

Pokoj typu SUPERIOR

Prostorný a pohodlný pokoj pro 2 osoby s manželskou postelí. Pokoj má vlastní koupelnu s vanou. Z vybavení pokoje zmíníme TV a WiFi připojení, které je zdarma. V ceně pokoje je zahrnuta snídaně.

Pokoj typu DELUXE

Pokoj typu DELUXE Prostorný a velmi pohodlný pokoj pro 2 osoby v 1. patře našeho hotelu s manželskou postelí. Z pokoje je rásný výhled na nádvoří hotelu. V prostorné koupelně tohoto typu pokoje naleznete vanu, k dispozici je všem hostům hotelový župan. Z vybavení pokoje zmíníme TV, kuchyňský seris (varná konvice, 2 hrnky, cukr, káva a čaj pro 2 osoby) a WiFi připojení, které je zdarma. V ceně pokoje je zahrnuta snídaně.

VIP RELAX pokoj s vlastní saunou a hydromasážní vanou

VIP RELAX pokoj s vlastní saunou a hydromasážní vanou Prostorný pokoj a velmi pohodlný v přízemí našeho hotelu pro 2 - 3 osoby s postelí typu Queen (a možností přistýlky). V pokoji je plovoucí podlaha, koupelna s hydromasážní vanou a WC. Dále je v pokoji k dispozici vlastní infrasauna a hotelový župan. Z dalšího vybavení pokoje zmíníme TV, kuchyňský seris (varná konvice, 2 hrnky, cukr, káva a čaj pro 2 osoby) a WiFi připojení, které je zdarma. V ceně pokoje je zahrnuta snídaně.

Check-in a Check-out v našem hotelu

Check-inod 15:00
Check-outdo 11:00
Early Check-inod 11:00 (za poplatek 200,- Kč)
Late Check-outdo 15:00 (za poplatek 200,- Kč)