Czech versionEnglish versionDeutsch version

Facebook.comBooking.com

Slevový portál Kuplon.cz

RELAX HOTEL Ve Dvoře nabízí následující služby

Restaurace, wellness, masáže, golf a mnoho dalšího

RELAX HOTEL Ve Dvoře je hlavní partner ZÁMKU KOZEL v oblasti ubytování a stravování. Zajiťujeme ubytovací, stravovací a cateringové služby pro Zámek Kozel.

Stylová RESTAURACE Ve Dvoře nabízí skvělou kuchyni, vždy čerstvé suroviny v nejvyšší možné kvalitě a příjemné posezení u krbu. Maximální kapacita naší restaurace je 120 míst uvnitř a 60 míst na terase.

Nemusíte být naším hostem, abyste mohli využívat naše wellness centrum. Světelná terapie, parafínové zábaly, perličková koupel nohou, infrasauna nebo hydromasážní vana. Nejen takto můžete být u nás hýčkáni, nabízíme také relaxační masáže (lávové/keramické kameny, energetická masáž, Shiatsu nebo reflexní terapie chodidel).

Náš hotel je ideálním místem pro pořádání firemních akcí všeho druhu (teambuilding, firemní porady a školení, firemní oslavy a večírky). V hotelu je všem k dispozici audio i video technika (flipchart, dataprojektor, školící pomůcky).

Pouhé 2 km od našeho hotelu naleznete 9ti jamkové golfové hřiště Hořehledy. PilsnerGolf Resort Hořehledy se nachází v nádherné, mírně kopcovité krajině Brdského pohoří. Dohlíží na něj vrch Kokšín. Majestátní výhled do krajiny někoho láká k relaxaci a odpočinku, jiné zase k aktivnímu pohybu. Každý si u nás najde to svoje.