Czech versionEnglish versionDeutsch version

Facebook.comBooking.com

Slevový portál Kuplon.cz

O RELAX HOTELU Ve Dvoře

Jsme specialistou na školení a firemní akce v Plzeňském kraji

Stylový hotel po celkové rekonstrukci nabízí komfortní ubytování ve velmi dobré *** kvalitě za bezkonkurenční ceny. Všechny naše hotelové pokoje typu Standard, Superior, DeLuxe a VIP Relax jsou moderně a vkusně zařízeny. Wi-Fi internetové připojení je zdarma a dostupné v celém hotelu i restauraci. Náš hotel je ideální místo pro romantické a vysněné svatby, romantické víkendy pro dva a pobyty pro zamilované. RELAX HOTEL Ve Dvoře s příjemnou rodinnou atmosférou si zamiluje opravdu každý.

RELAX HOTEL Ve Dvoře je hlavní partner ZÁMKU KOZEL v oblasti ubytování a stravování. Zajiťujeme ubytovací, stravovací a cateringové služby pro Zámek Kozel.

Náš hotel s 26 moderně zařízenými pokoji naleznete v krásném prostředí města Spálené Poříčí, pouhých 20km od Plzně a 60km od Prahy. Zde proběhlo v roce 2007 zasedání Vlády České Republiky na kterém bylo schváleno umístění americké radarové stanice v Brdech na kótě 718.

Vlastní parkoviště na nádvoří hotelu je vhodné i pro autobusy, motorky a cyklisty. Parkování je u nás bezpečné a hlavně zdarma.